Flux-stiri

Primul bebeluș infectat cu coronavirus în valul 4, internat în spital. Sugarul are 21 de zile și este asimptomatic

La Timișoara a fost internat un bebeluș de 21 de zile, cu COVID. Asta arată testul rapid, iar acum se așteaptă rezultatul testului PCR. Copilul este în stare bună. Primul bebeluș infectat cu Covid-19 în valul 4 este internat la Timișoara. Odată cu micuțul a fost internată și mama lui, în vârstă de 27 de […]