Flux-stiri

Rihanna este oficial mamă. A născut un băiețel, dar nu i-a anunțat numele

  • Rihanna este oficial mamă. Multi-fenomenul a întâmpinat pe lume, în 13 mai, un băiețel cu iubitul A$AP Rocky.
  • Rihanna a vorbit despre speranțele și așteptările sale legate de maternitate în diverse interviuri pe parcursul sarcinii sale.
  • Mogulul s-a destăinuit, de asemenea, despre stilul ei de parenting într-un interviu acordat în martie pentru ELLE.

Rihanna este oficial mamă. Multi-fenomenul a întâmpinat pe lume, în 13 mai, un băiețel cu iubitul A$AP Rocky, a anunțat astăzi TMZ. Numele fiului lor nu a fost încă anunțat.

Este primul copil pentru cuplu, care au fost prieteni de ani de zile înainte de a-și oficializa relația în 2020, scrie HarpersBazaar.

Rihanna a vorbit despre speranțele și așteptările sale legate de maternitate în diverse interviuri pe parcursul sarcinii sale.

Până acum, totul este o călătorie interesantă. O iau așa cum vine în fiecare săptămână. Întotdeauna este ceva nou și eu doar o iau și mă bucur de ea”, a declarat ea pentru Entertainment Tonight în februarie.

Despre ținutele ei îndrăznețe de gravidă, cântăreața a adăugat: „Moda este unul dintre lucrurile mele preferate, așa că, știți, sfidăm ceea ce înseamnă să fii însărcinată și mamă. Uneori poate deveni inconfortabil, așa că poți să te îmbraci și să te prefaci”.

Ea a reluat acest sentiment într-un alt interviu recent. „Când am aflat că sunt însărcinată, m-am gândit: În niciun caz nu mă voi duce la cumpărături la raionul pentru gravide. Îmi pare rău – este prea distractiv să te îmbraci frumos. Nu am de gând să las acea parte să dispară pentru că trupul meu se schimbă”.

Mogulul s-a destăinuit, de asemenea, despre stilul ei de parenting într-un interviu acordat în martie pentru ELLE.

Comparându-se cu Heather Dubrow și Teresa Giudice din franciza Real Housewives, ea a spus: „Heather Dubrow este atât de șic în timp ce este mamă. Îmi place modul în care le permite copiilor ei să fie cine sunt. … Dar Teresa [Giudice] din Jersey nu se joacă cu copiii ei. … Ea te va aplauda în legătură cu acei copii. Și asta rezonează foarte mult cu mine, pentru că simt că ăsta este tipul de mamă pe care o să fiu și eu. Psihopată în privința asta”.

The post Rihanna este oficial mamă. A născut un băiețel, dar nu i-a anunțat numele appeared first on Aleph News.

potrivit alephnews




Împotriva articolelor redacției noastre, persoanele nemulțumite pot formula Contestație în termen de 10 zile de la publicarea articolului, la judecătoria Orășenească nr. 1 München Bayern Deutschland, in conformitate cu Legea federală Germană. Considerăm că nu se pot formula acțiuni la instanțele din România deoarece nici o persoană care activează în trustul nostru nu poate fi extrasă de sub jurisdicția federală germană. Considerăm că redacția noastră nu răspunde în fața autorităților din România ci doar celor federale sau civile germane. deoarece legea română nu are efecte de extraneitate asupra redacției chiar dacă subiectul știrilor face obiectul unor evenimente sau persoane din România și sunt scrise în limba română. Limba română nu este izvor de extraneitate a legii.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Vidjean Mihai
Vidjean Mihai
Mihai Vidjean - autor articole Absolvent Comunicare si Jurnalism, profesor „Științe și metode de investigare jurnalistică office@ziardestiri.ro
https://ziardestiri.ro/

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *