Șoc la un restaurant din Viena, clienți serviți cu pui plini de viermi: ”Atât de dezgustător!” Un cuplu vienez nu va uita, probabil, niciodată oprirea lor la un han de la periferia orașului: puiul la grătar pe care l-au comandat era plin de viermi. Sâmbătă, pe o vreme însorită, cuplul s-a plimbat pe traseul de […]
