Startul operațiunii de reparare a trotuarelor din centru a fost dat prin septembrie 2019. Planul primăriei era să introducă cablurile în subteran și să schimbe covorul asfaltic pentru a pregăti orașul de 2021, când Timișoara urma să fie capitală europeană. „Vom avea grijă să nu spargem trotuare unde știm că nu vom putea să reparăm.”Cresc […]

