Cazul doctoriţelor de la Spitalul Pantelimon este în mintea tuturor. Dan Andronic: Se vorbea despre pacienţi omorâţi cu bună ştiinţă, despre o cabală între firma de pompe funebre şi medici, despre decizii care aduceau a sentinţă divină. Dan Andronic: Nu am crezut, cum nu cred nici acum, că nişte doctori sau doctoriţe, din zona care […]

