„Toţi consumatorii casnici vor beneficia de această ordonanţă privind compensarea facturilor, dar compensările nu ar trebui să fie pentru toţi. Eu, de exemplu, nu am nevoie să fiu susţinut. Ar trebui identificaţi consumatorii vulnerabili”, a spus el, în conferinţa „Criza energetică – soluţii la problemele momentului”, organizată de DC News. În opinia sa, această ordonanţă […]
