Incidentul s-a petrecut în noaptea de marți spre miercuri pe strada Bucovinei din Timișoara. Bărbatul de 47 de ani, spun polițiștii, s-ar fi întins după o pisică însă s-a dezechilibrat și a căzut de la etajul 5. Din nefericire medicii ajunși la fața locului nu au mai reușit să îl salveze, iar omul a murit. […]

