stiinta

De ce angajații ar putea fi veșnic nemulțumiți deși beneficiile continuă să crească?

Angajații ar putea fi veșnic nesatisfăcuți de condițiile de muncă, chiar și atunci când beneficiile se înmulțesc constant. Studii recente arată că, de fapt, este în natura omului să își dorească din ce în ce […] Articolul De ce angajații ar putea fi veșnic nemulțumiți deși beneficiile continuă să crească? apare prima dată în Descopera. Această […]