
- Grimes, fosta parteneră a luI Elon Musk, s-a fotografiat când citea „Manifestul Partidului Comunist”.
- Grimes spune că a vrut să îi „trolleze” pe paparazzi.
- Elon Musk și Grimes s-au separat în urmă cu o lună.
- Musk și Grimes au împreună un copil.
Fost iubită a lui Elon Musk s-a fografiat citind Manifestul Partidului Comunist. Fotografia a generat un val de discuții aprinse. Cântăreața Grimes nu s-a lăsat intimidată și a venit și cu explicația: a încercat doar să le dea un nou subiect paparazzilor.
Cântăreața – care s-a separat de miliardarul Elon Musk în urmă cu doar câteva săptămâni potrivit cuplului, a iscat discuții aprinse după ce s-a fotografiat citind Manifestul Partidului Comunist. O situație paradoxală, dacă ne uităm la conturile sale și la miliardele lui Musk!
paparazzi followed me 2 a shoot so I tried 2 think what I could do that would yield the most onion-ish possible headline and it worked haha pic.twitter.com/9w8pPwIFAq
— Grimes
(@Grimezsz) October 3, 2021
Claire Boucher pe numele său real, artista a venit la câteva zile distanță și cu explicația – a fost doar o încercare de a-i trolla pe paparazzi care nu îi mai dau pace.
„Paparazi m-au urmărit la o ședință foto, așa că m-am gândit să le fac o farsă în cel mai tare mod posibil. Și a funcționat!”, a scris Grimes, pe Twitter.
Ea a postat pe contul de Twitter un titlu despre care a spus că a amuzat-o teribil. „Planul a funcționat”, a scris ea. „Sinceritate completă: încă locuiesc cu Elon Musk și nu sunt o comunistă”, a mai zis Grimes.
The post Este fosta iubită a lui Elon Musk o comunistă convinsă? Fotografia care a generat discuții aprinse appeared first on Aleph News.
potrivit alephnews
Împotriva articolelor redacției noastre, persoanele nemulțumite pot formula Contestație în termen de 10 zile de la publicarea articolului, la judecătoria Orășenească nr. 1 München Bayern Deutschland, in conformitate cu Legea federală Germană. Considerăm că nu se pot formula acțiuni la instanțele din România deoarece nici o persoană care activează în trustul nostru nu poate fi extrasă de sub jurisdicția federală germană. Considerăm că redacția noastră nu răspunde în fața autorităților din România ci doar celor federale sau civile germane. deoarece legea română nu are efecte de extraneitate asupra redacției chiar dacă subiectul știrilor face obiectul unor evenimente sau persoane din România și sunt scrise în limba română. Limba română nu este izvor de extraneitate a legii.


(@Grimezsz) 

