La 1 aprilie însă se va produce un şoc Într-o declarație televizată la Antena 3, Iulian Iancu, președintele Comitetului Roman- World Energy Council, a declarat că România va avea cel mai mare preț la gaze în Europa în luna ianuarie 2022 și că lucrurile vor exploda de la 1 aprilie când nu vor mai exista […]
